wtorek, 25 sierpnia 2015

ADIDAS SUPERSTAR

Wakacje dobiegają końca- cieszyć się czy nie? Z jednej strony fajnie, bo już zaczynam się nudzić siedząc w domu, w mieście też niezbyt jest co robić. Ale z drugiej zacznie się znowu harówka, szkoła, zajęcia dodatkowe, tym bardziej, że przede mną najgorszy, ostatni rok liceum. Potwornie boję się matury, powinnam się do niej już przygotowywać, a jakoś nie mogę się do tego zebrać :( Przede mną jeszcze egzamin na prawo jazdy, kolejny stres. Ale jakoś dam radę, przecież muszę!
Ten tydzień jest ciężki, bo nie dość, że to koniec wakacji, to w weekend moja 18. Dużo przygotowywań, trochę stresu, jak to wszystko wyjdzie.. Jak zwykle za bardzo wszystkim się przejmuję, martwię się jak to wyjdzie, a tak naprawdę zaraz już będzie po wszystkim. Za parę dni postaram się dodać jakiś post z 18, o ile czas na to pozwoli :)
Dzisiaj kurier dostarczył mi tak bardzo oczekiwane buty, do których stylizację miałam już od kilku dni, tak wiec tylko jak przyszła paczka zebrałam się i poszłam na zdjęcia. Bałam się trochę, że zacznie padać, bo cały dzień zbierało się na deszcz, ale na szczęście nie dopadła mnie zła pogoda, była wręcz sprzyjająca zdjęciom. 
A co do dzisiejszej notki, postawiłam na wygodę i swobodę. Spódniczka nadaje sie bardziej do outfitu codziennego lub sportowego, lecz wydaje mi się, że do eleganckiego stroju będzie pasować również. Buty- wygodne, miałam je dopiero kilka godzin na nogach, póki co nie mam zastrzeżeń.

Zostawiam was ze zdjęciami:
 

PYTANIA --> ask.fmSelfie też musiało być :)
buty klik | spódniczka klik | bluzka reserved | bluza newyorker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz